Specjalizacje

Usługi

Ortopedia i Traumatologia

.

Fizjoterapia sportowa

.

Fizjoterapia dziecięca

Przygotowanie motoryczne

Trening medyczny

Twoje Zdrowie, Nasza Pasja

0 +
Lorem ipsum

01

DIAGNOZA

02

LECZENIE

03

ORTOPEDIA

04

FIZJOTERAPIA

Dorota Customers

Do Pana Dawida trafiłam z ostrym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Już po pierwszej wizycie nastąpiła znaczna poprawa, po drugiej ból całkiem ustąpił. Pan Dawid pokazał również proste ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu, powiedział, na co zwrócić uwagę podczas codziennego funkcjonowania. Pan Dawid ma dużą wiedzę, jest skuteczny a ponadto jest empatycznym, uśmiechniętym i kulturalnym człowiekiem, zaangażowanym w swoją pracę. Polecam!

Paulina Customers

dr Adam Kwapisz jest to lekarz, który wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie. Odpowiada na każde zadane pytanie, dokładnie bada pacjenta. Wizyta w gabinecie przebiega w bardzo miłej atmosferze. Jeśli szukacie lekarza, który jest dokładny, posiada duża wiedzę i potrafi ja wykorzystać, aby pomóc pacjentowi, a przy tym jest osobą otwarta na kontakt to lepiej nie można trafić. Polecam

Magdalena Customers

Hubert - meega fizjoterapeuta 🔝, zna się na swoim fachu, godny zaufania. Nawiązuje świetny kontakt z pacjentem, serdeczny, życzliwy! Najlepszy motywator do walki! 💪🏻🔥Poświęcając swój czas, wiedzę, umiejętności sprawił, że staje się zdrowsza w sensie fizycznym, ale co najważniejsze i psychicznym.

lek. Paulina Witczak Znamierowska
Barbara Customer

Do Pani Doktor Pauliny trafiliśmy z dzieckiem z wadą stóp. Mimo obaw, ponieważ nie znaliśmy Pani Doktor jestem bardzo zadowolona. Doktor wszystko dokładnie wyjaśniła, szczegółowa zbadała syna, pokierowała na badania. Zaleciła fizjoterapie. Jestem bardzo mile zaskoczona fajnym podejściem do dziecka. Będę polecać Panią Doktor.